Homeopatická léčba

Homeopatika na rýmu

Ačkoliv by se rýma mohla zdát na první pohled jako jednoduše zvládnuté onemocnění, v některých případech to zase taková pravda být nemusí. Například pokud se jedná o chronickou rýmu, které se prostě nemůžete zbavit. Akutní rýma je navíc jedno z častých onemocnění, které postihuje stále větší procento populace.

Příznaky akutní rýmy jsou bezpochyby jednoznačné. Suchý a ucpaný nos, prakticky neustálá žízeň, kterou mnohdy doprovází dokonce i nepříjemná zimnice. Pro léčbu rýmy je vhodné homeopatikum Aconitum, které dopomáhá k uvolnění hlenu a jeho následnému a úplnému odbourání.

Mimo akutní rýmy ale můžete homeopatika použít k léčbě například senné rýmy, ucpaného nosu, nebo klasické rýmy, kterou způsobilo běžné nachlazení.

Mimo klasických homeopatických léků můžete k léčbě použít i další přírodní léčiva jako jsou například kapky do nosu nebo různé kombinované přípravky v podobě tablet. Homeopatická léčba rýmy se osvědčila zejména u našich nejmenších pacientů, u nichž léčba hraje opravdu velkou roli. A na místo toho, abyste k léčbě zvolili například antibiotika, homeopatika jsou rozhodně podstatně lepší a šetrnější volbou.

Rýma se zdá být naprosto banálním onemocněním, které bychom ale v žádném případě neměli podceňovat a rozhodně ji začít léčit už v samotném počátku. V různých případech by vám totiž rýma mohla způsobit celou řadu dalších onemocnění nebo by člověku snadno mohla jinak zdravotně uškodit.

Pokud se vám nedaří rýmu vyléčit s pomocí léků, na škodu není ani alternativní medicína nebo různé babské rady, ke kterým stejně někteří z nás směřují ihned při zaznamenání prvních příznaků. A jakou léčbu si nakonec zvolíte vy, nebo které léčba na vás působí nejlépe?

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Léčba chřipky a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.